Tanie czyszczenie suchym lodem

By Category :

Odszorowanie niełatwo dostępnych i mocnych zabrudzeń powstałych na maszynach produkcyjnych zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem. Najczęściej na tego rodzaju zabrudzenia nie działają już żadne, dosłownie najbardziej chemiczne i rżące środki czystości. W takim przypadku jednym rozstrzygnięciem jest zainwestowanie środków finansowych w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.

Nie jest to co prawda najtańsza usługa, ale zdecydowanie warta waszych pieniędzy. Utrzymanie nieskazitelnej czystości maszyn produkcyjnych jest niebywale ważną kwestią, w szczególności przy produkowaniu żywności. Jeżeli sanepid stwierdzi zaniedbania higieniczne w waszym biznesie, to możecie dosłownie stracić licencję na produkowanie towarów spożywczych. Warto zatem regularnie sprawdzać stan czystości każdej maszyny produkcyjnej wykorzystywanej w waszym biznesie a także inwestować własne środki finansowe w profesjonalne czyszczenie suchym lodem.
W zależności od wielkości waszej maszyny przemysłowej, mycie suchym lodem może być oferowane na terenie waszego przedsiębiorstwa albo poza nim. W sytuacji dużych i ciężkich maszyn produkcyjnych najczęściej czyszczenie odbywa się u klienta. Jest to przede wszystkim związane z niewyobrażalnie kosztownym i czasochłonnym przewiezieniem maszyny. W takiej sytuacji czyszczenie przebiega partiami za pomocą ciekłego azotu. Cała procedura jest wykonywana przez doświadczonych specjalistów, którzy idealnie wiedzą jak obsługiwać się pojemnikami z ciekłym azotem. Nie musicie zatem obawiać się o jakość wykonanej usługi. Mycie suchym lodem jest doskonałym sposobem na pozbycie się każdego zabrudzenia. Suchy lud całkowicie zamraża właściwie każde zabrudzenie, dzięki czemu samo odpada ono od maszyny w ciągu zaledwie kilku sekund. Na pewno będziecie zaskoczeni wyglądem waszej maszyny i przede wszystkim stopniem jej czystości. Po dokładnym przeprowadzeniu fachowego czyszczenia suchym lodem będzie prezentowała się tak idealnie, jak w dniu jej zakupienia przez wasze przedsiębiorstwo produkcyjne.
Źródło informacji: mycie suchym lodem szczecin.

Author :