Reklama – kalendarz trójdzielny ze zdjęciami

By Category :

W strategiach marketingowych firm uwzględniane są różnorakie działania, które mają charakter reklamy oraz reklamy. Należy natomiast pamiętać, że działania powinny być tak dobierane, by budować spójny a także mocny wizerunek firmy. Bez wątpienia bardzo istotną rolę w tym zadaniu odgrywają gadżety reklamowe.

Są to przedmioty, które charakteryzują się wysoką użytecznością, jak też ładnym wykończeniem i są wręczane klientom lub kontrahentom w czasie spotkań biznesowych czy targów. Świetnie się także nadają jako prezenty dla pracowników firmy. Jest to zatem ciekawe rozwiązania marketingowe, które zyskuje coraz więcej zwolenników.
Kalendarz trójdzielny – skuteczny nośnik treści reklamowych
Na samym początku warto podkreślić, że dużym powodzeniem pośród przedsiębiorców cieszą się biznesowe kalendarze trójdzielne, które są tak zaprojektowane, aby łączyć w sobie funkcje praktycznego terminarza oraz nośnika treści promujących firmę. Co za tym idzie, kalendarz trójdzielny odróżnia się specyficznym układem, a mianowicie podziałem na trzy funkcjonalne elementy. Od samej góry odznacza się główkę, czyli powierzchnię projektową przeznaczoną na przekaz marketingowy, najczęściej jest to logotyp, jak również dodatkowe elementy graficzne albo zdjęcia reklamowe. Pod spodem znajduje się kalendarium. Już ono podzielone na trzy kolejne miesiące, miesiąc aktualny znajduje się w środku. Poniżej znajduje się część przeznaczona na dodatkowe informacje, np dane teleadresowe przedsiębiorstwa, jest to tak zwana stopka. Jest to więc bardzo praktyczne rozwiązanie, które stanowi nie tylko narzędzie pracy, ale również element dekoracyjny przeznaczony na ścianę. Trzeba jednakże pamiętać, że kalendarz trójdzielny dla firm powinien być tak utworzony, by jego szata graficzna była nie tylko ciekawa oraz poprawna pod względem marketingowym, niemniej jednak również zgodna z linią projektową przedsiębiorstwa, która jest zawarta w księdze znaku, czyli zasadach dotyczących stosowania elementów identyfikacji wizualnej firmy na różnorakich materiałach, w tym materiałach promocyjnych oraz biurowych. Warto zatem projekt a także wykonawstwo kalendarzy reklamowych oddać w ręce specjalistów, którzy posiadają odpowiednie zaplecze, jak też znajomość zasad marketingu.

Sprawdź również informacje na stronie: zobacz jak zamówić kalendarz trójdzielny dla firm

Author :