Przepiękny mural w atrakcyjnej cenie

By Category :

W dzisiejszych czasach nikt już nie uznaje sztuki ulicznej jako akt wandalizmu, za który artystów powinno się posyłać do więzienia. Sztuka uliczna cieszy się aktualnie coraz większą popularnością w dużych, polskich miastach. Decydując się na się do Berlina, Londynu, czy Nowego Jorku warto zwrócić uwagę na organizowane specjalne wycieczki objazdowe po najsłynniejszych muralach znajdujących się w danym mieście.

Niestety murale wciąż są dość niedużo znaną sztuką i warto byłoby to przemienić. Jest to wszakże perfekcyjny sposób na nadanie drugiego życia dla starego bloku albo muru. O ile zatem chcielibyście posiadać swój drobny wkład w sztukę uliczną oraz w upiększanie swojego miasta, to warto zainwestować własne środki finansowe w malowanie murali. Obecnie w dużych polskich miastach możecie odnaleźć wielu wspaniałych artystów, którzy wykonają dla was śliczny mural zgodnie z przedstawionymi wytycznymi.
Malowanie muralu z całą pewnością jest prawdziwą sztuką wymagającą od kilkunastu do kilkudziesięciu dni intensywnej pracy artysty. O ile interesuje was dany wygląd waszego murala, to warto przygotować szczegółowy projekt dla artysty. Na pewno popróbuje on w około dziewięćdziesięciu procentach odwzorować waszą wizję. Pozostałe dziesięć procent warto zostawić dla artysty, aby mógł się wykazać swoją inwencją twórczą. Każdy artysta posiada swój własny styl malowania murali a także jego znaki rozpoznawcze. Dodane przez artystę elementy na pewno nie zepsują całej koncepcji muralu, a będą perfekcyjnym jego urozmaiceniem. Warto więc obdarzyć artystę odrobiną zaufania i pozwolić mu na zrealizowanie kilku dodatkowych elementów na zamówionym dla was murale. Jeżeli jednak nie jesteście wstanie w pełni zaufać dla artysty, to warto poprosić go o przygotowanie projektu muralu z naniesionymi autorskimi szczegółami. W ten sposób będziecie mogli zobaczyć, jak artysta wnikliwie widzi wasz mural a także jakie dodatkowe elementy chciałby na nim umieścić. Jeśli naniesione elementy nie przypadną wam do gustu, to zostaną zaproponowane inne autorskie dodatki.
Dodatkowe informacje: wypożyczalnia sprzętu eventowego.

Author :